33BAHİSNOW.COM – TAMER TUNA: ‘BÖYLE MAÇLAR NEFES OLUR!’

betpas önerdiğimiz bir sitedir.

Süper Lig’in 23. haftasında konuk olduğu BtcTurk Yeni Malatyaspor’u 2-1 yenen Fraport TAV Antalyaspor’un teknik direktörü Tamer Tuna, 70 dakika 10 kişi oynayıp kazanmanın güzel olduğunu söyledi.

Tamer Tuna, maçın ardından düzenlenen basın toplantısında, zor bir maç oynadıklarını ifade etti.

Her iki takım için de kritik haftaların olduğu bir dönemden geçtiklerini anlatan Tuna, “Düşme adayı bu kadar takım varken aralarından sıyrılmak bu müsabakalarla oluyor.” diye konuştu.

Tuna, Yeni Malatyaspor’un zaaflarının kendilerinin artıları olduğunu anlatarak, şunları kaydetti:“Bizim bazı eksik yönlerimiz de onların en önemi çok olan gücüydü. 70 dakikayı 10 kişi oynayıp buradan kazanarak ayrılmak güzel. Oyuncularımın 10 kişi kaldıktan sonraki mücadelesi, ortaya koydukları o yardım, bitiş düdüğüne kadar o motivasyonları, konsantrasyonları inanılmazdı, onları tebrik ediyorum. Malatya’nın ceza sahası içerisine çok geleceğini biliyorduk. Ceza sahası içinde topla buluşturduğumuzdaki hem reaksiyonumuz hem de oradaki pozisyon alışlarımız harikaydı. Bu anlamda takımımı yine tebrik ediyorum. Bazı maçlar tekrar hayat ve nefes olur size bugün öyle bir gün yaşadık.”


33BAHİSNOW.COM – TAMER TUNA: ‘BÖYLE MAÇLAR NEFES OLUR!’

2 Comments on 33BAHİSNOW.COM – TAMER TUNA: ‘BÖYLE MAÇLAR NEFES OLUR!’

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*