AKCEBET63.COM – SMART, BEVERLEY İÇİN: ‘BEN BAŞKA BİR SEVİYEDEYİM’betpas önerdiğimiz bir sitedir.

Boston Celtics guardı Marcus Smart, LA Clippers guardı Patrick Beverley’nin, aralarındaki bir karşılaştırmayı kabul etmemesi yaptıktan sonra, “Ben başka bir seviyedeyim” ifadesini kullandı.

Smart, her ne kadar Beverley’e olan saygısının çok fazla olduğunu söylese de, bir “it dalaşında” kazanan taraf olduğunu düşündüğünü belirtti.

Beverley, LA’in geçtiğimiz perşembe Boston Celtics’e karşı 107-104 aldığı galibiyet yaptıktan sonra, bir muhabirin kendisine yönelttiği “sahadaki ateşliliğini kıyaslama” sorusunu ciddiye almamıştı.

“OYUNUNU BİRAZ DAHA GELİŞTİR”

Smart, Bev’in bu hareketi için şu açıklamaları yaptı:süpertotobet önerdiğimiz bir canlı bahis oynama sitedir.

“Benim şaşırdığım şey, Pat’in onun altında olduğumu falan olduğumu düşünmesidir. Beni Pat’in karşısına koyarsanız, o savaşı kimin kazanacağını bildiğimizi düşünüyorum. Sanırım oyunum kendi kendine konuşuyor. Pat’in iyi bir oyuncu olmadığını, iyi bir savunmacı olmadığını söylemiyorum ama şu anda ben başka bir seviyedeyim.”

Smart, önceden Beverley’e duyduğu saygının çok yüksek olduğunu söylemişti. Geçtiğimiz gün yaptığı açıklamada bu düşüncelerinin değişmediğini söylese de, ufak bir ekleme yaptı:

“Yürekli biri. Sahaya çıkıp her gece korkusuzca oynayan ve herkesin karşısında duran bir adama karşı saygı duymalısınız. Saygı faktörü var, ama aynı zamanda, ben başka bir seviyedeyim. Eğer benle Pat arasında bir tercih yapmak zorunda kalırsanız, sanırım benim seçileceğimi düşünüyorum, bu yüzden Pat alınmasın ama, oyununu biraz daha geliştirsin ve görelim.”You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir