BAHİSARENA80.COM – FATİH TERİM – ALİ KOÇ POLEMİĞİ BÖYLE BİTTİ! TAZMİNAT GERÇEĞİ…betpas önerdiğimiz bir sitedir.

Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim ve Fenerbahçe Başkanı Ali Koç arasında yaşanan gerilimin ardından yeni gelişmeler yaşanıyor… Galatasaray’ın, Koç Holding’e ait olan Divan Restaurant’ın sözleşmesini, hiçbir tazminat ödemeden feshettiği belirtildi.

Bilindiği üzere Koç grubuna ait olan divan restoranları Türk Telekom Stadyumu’nda hizmet veriyordu. Teknik direktör Fatih Terim’in, Ali Koç ile yaşadığı kriz aşaması sonrası yönetime, “Sözleşmeyi neden feshetmiyorsunuz? Paranız yoksa ben vereyim, sözleşmeyi feshedelim” teklifi yaptığı ileri sürülmüştü.

NELER YAŞANMIŞTI?süpertotobet önerdiğimiz bir canlı bahis oynama sitedir.

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç’un, Club Brugge maçı öncesi Fatih Terim için kullandığı “Sicili bozuk” ifadesi ipleri koparan nokta olmuştu. Terim, Türk Telekom Stadyumu’nda ailesi, çocukları ve yakınları için kendisine ait olan locada uzun süredir Ali Koç’un sahibi olduğu Divan Restaurant’tan hizmet almazken, başka loca sahipleri de bu tavra destek oldu. Galatasaray Kulübü de Brugge maçı aşaması sonrası Divan ile yolları ayırmak adına harekete geçmişti.

G.Saray’da şok üstüne şok! Büyük tehlike ve transfer…

Ali Koç’tan Fatih Terim’e şok sözler!You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir