BAHİSARENA80.COM – MOREY: ‘WESTBROOK’U, PLAYOFFLARDA ARTI VİTES OLSUN DİYE ALDIK’betpas önerdiğimiz bir sitedir.

Houston Rockets genel menajeri Daryl Morey, Rockets’ın Oklahoma City Thunder ile Chris Paul ve Russell Westbrook takasının, şimdiye kadar yapmış olduğu “en hararetli” anlaşma olduğunu söylemişti.

Morey’ye anlaşmanın tamamına erip ermediğine dair soru yöneltildiğinde, cevabı şöyle oldu:

“Evet, oldu. Çoğunlukla Oklahoma City ile aramızdaki diyaloglarda gerçekten iyi bir iş çıkardılar. Bir anlaşmayı yapmak hiçbir zaman kolay iş değildir. Neredeyse bitmesiyle bitmesi arasındaki fark, herhangi bir şeyle arasındaki mesafeden daha fazla gibi geliyor. Yarısından fazlası ile fark gibi. Ama fırsatın olduğunu öğrendiğimizde, OKC ile karşılıklı görüşmeler, tartışmalar ve analizler yapıldı. Bu yüzden çok şey oldu. Çok yoğun bir dönemdi.”

“Aslında, insanlar bana bunun gerçekleşme şansı olduğunu bilmemizle gerçekleşmesi arasında sadece beş gün geçtiğini söylediklerinde, dürüst olmak gerekirse ben iki ay gibi hissetmiştim. Gerçekten, gerçekten yoğun bir dönemdi. En büyük risk olduğunu söylemişliğim vardı. Ama insanlar, sanırım, Russell’ın risk olduğunu kastettiğimi sandılar. Daha çok demek istediğim, geleceğinizdeki önem içeren miktarda parçalardan vazgeçtiğinizde, bu bir risktir. Şimdiki zamanla geleceği nasıl doğru bir şekilde dengede tutmam gerektiği konusunda bazen en çok endişelenen bendim. Gelecekteki varlıklardan vazgeçtiğinizde, takımın ve Tilman’ın korunmasından emin olmak için çok dikkatli olmam gerekiyor, ve bunun gibi şeyler.”süpertotobet önerdiğimiz bir canlı bahis oynama sitedir.

“ŞAMPİYON TAKIMLAR KADAR İYİ OLABİLİRİZ”

Morey, Westbrook’un Rockets’a playofflarda çıkmaları için başka bir vites verdiğine inanıyor:

“Evet, fazladan bir vitese sahip birisini eklememiz gerektiğini düşündük. Çok iyi bir takımken – ‘Bu en iyi Rockets takımı mı?’ diye bana sorulmuştu ve bence bu konuda bir şansımız var. Ama birkaç yıl önce tarihte çok az takımın yaptığı, bir sezonda 65 maç kazanan takımımızı da hatırlatmak zorundayım. Zafere oldukça yaklaşmış olan o takıma yakın olduğumuzu kanıtlamak için birçok yolumuz var. Russell’la birlikte, sanırım burada olduğumdan beri ve belki de şampiyonluk takımlarından (1994 ve 1995’te) beri en iyi Rockets takımına sahip olma şansımız var, ama bunu göstermek için yolumuz uzun.”You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir