BAYMAVİ239.COM – HAKAN’A RET GELDİbetpas önerdiğimiz bir sitedir.

Calciomercato’nun haberine göre Galatasaray, Hakan Çalhanoğlu için resmi teklifte bulundu. İtalyan basınında yer alan haberde Cimbom’un Milan’a milli yıldız için 6 milyon euro önerdiği kaydedildi. Ancak Milan’ın bu rakamı düşük bulduğu ve teklifi reddettiği belirtildi. Milan ile 2021’e kadar sözleşmesi olan Hakan bu sezon 8 lig maçında 2 gol, 1 asist ile oynuyor. Hakan küçüklüklüğünden beri Galatasaray taraftarı olduğunu söylüyor. Fatih Terim ile de ilişkileri çok iyi.

İŞİME KARIŞTILAR
Aslan’ın eski hocası Michael Skibbe, Alman basınına ilginç açıklamalarda bulundu. Alman çalıştırıcı “Türkiye’de futbolcular değil yöneticiler disiplinsiz. Örnek vermek gerekirse pek çok yönetim kurulu üyesi sahaya sürülen 11’lere müdahele ediyordu. Onlarla yaptığım toplantılar yorucu geçiyordu” ifadelerini kullandı.süpertotobet önerdiğimiz bir canlı bahis oynama sitedir.

YABANCI FAZLA
Michael Skibbe, Galatasaray’ın PSG karşısında 11 yabancı ile mücadele etmesini “Talihsiz bir durum” sözleriyle niteledi. Alman hoca “Kadro planlaması açısından geleceğe dair hiçbir stratejinin olmadığını gösteriyor. Türkiye’de hep günü kurtarmak önemi büyük olan. Galatasaray’daki en istikrarlı oyuncu çoktan 30 yaşını geçti” diye konuştu.You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir