BETBOO396.COM – ALİ KOÇ: ‘SURATIMA SÖYLESİN DİYE İNDİM!’

betpas önerdiğimiz bir sitedir.

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç, sarı-lacivertli kulübün kongre üyelerine rozet takdim töreninde konuştu.

Maçtan sonra tribünde yaşanan olaylar ile ilgili konuşan Ali Koç, “Maçtan sonra bir olay yaşandı. Bir taraftarımızın ağır laflarına ben bizzat suratıma söylemesi için yanına gittim. Engellediler. Tabii ki güvenlik vardı, taraftarımız da sakinleştirmek için ama arbede yaşanacak bir durum yoktu. Ben neysem oyumdur, işleri yüz yüze yapmayı daha çok severim. Ama hataydı. Tabii bu müthiş bir malzeme verdi.” dedi.

“BEN ‘KAKMAYIN’ DEDİM, SATMAYIN OLARAK…”

Ali Koç, “Orada beni içeri alırlarken ben ‘Beni itip kakmayın’ dedim. Ama dikkat edin ‘Beni itip’ kısmı yok orada. Onu da ‘Satmayın’ diye… Ben öyle bir imada bulunmam. Karakter olarak da insan olarak da. Ama bu insanlara malzeme verdik. Bir yere gittiğimiz yok. Bu olaylar bizi sadece kamçılar!” ifadelerini kullandı.“İNANILMAZ BİR DESTEK YAĞMURU GELDİ”

Fenerbahçe Başkanı, “Yaşanan “Beni itip kakmayın” olayından sonra inanılmaz bir mail, faks yağmuru oldu. Sosyal medyadan, direkt bana, halkla ilişkiler departmanına… İnanılmaz bir destek geldi. Tüylerim diken diken oldu. Bir kanal ‘Mesele futbol değil, mesele başka’ diye bir haber yaptı. Aslında mesele futbol değil mesele başka! Dayanacağız. Zaten böyle bir destek, böyle bir camia olduktan sonra insan dayanacak gücü buluyor.” sözleriyle konu hakkındaki sözlerini noktaladı.


BETBOO396.COM – ALİ KOÇ: ‘SURATIMA SÖYLESİN DİYE İNDİM!’

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*