BETBOO396.COM – MİNNESOTA’YA, D’ANGELO RUSSELL’I DİNLENDİRDİKLERİ İÇİN 25 BİN DOLAR CEZA!

betpas önerdiğimiz bir sitedir.

NBA’in, ligin oyuncu dinlenme politikasını ihlal ettiği ve ligin 2017’de yürürlüğe konulan ve Kasım ayında açıklığa kavuşan yük yönetimi kurallarını ilk kez uyguladığını belirten Minnesota Timberwolves’a 25.000 dolar para cezası verdiği açıklandı.

İhlal, Timberwolves’un Pazar günü Denver’da Nuggets’a karşı oynanan deplasman maçında, politikaya göre sağlıklı bir oyuncu olan D’Angelo Russell‘ı dinlendirmesiyle meydana geldiği belirtildi.

Dinlenme politikası, ekiplerin “yüksek profilli” ulusal televizyon maçlarında, sağlıklı oyuncuların oturmasını engelliyor. Pazar günkü maç NBA TV’de yayınlanmıştı. Kural, olağandışı durumlar olmadığı sürece takımların oyuncularını sadece evdeyken dinlendirmelerini gerektiriyor.Wolves, yaptığı duyuruda cezayı kabul ettiklerini belirtti, ancak şunları kaydetti:

“Biz, oyuncularımızın vücutlarını öğrenmeye ve optimize etmeye odaklanmış olan, oyuncu merkezli bir organizasyonuz. Programımızda yeni bir oyuncu olduğu için, D’Angelo’yu, zorlu bir maç ve seyahat dönemi sırasında vücudunu daha iyi öğrenmek ve sağlığını optimize etmek adına dinlendirmeyi seçtik.”


BETBOO396.COM – MİNNESOTA’YA, D’ANGELO RUSSELL’I DİNLENDİRDİKLERİ İÇİN 25 BİN DOLAR CEZA!

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*