BETBOO78.COM – BEAL: ’40+ SAYI ATTIĞIMDA 1-9 GİTMİŞİZ, BU KORKUNÇ!’

betpas önerdiğimiz bir sitedir.

Washington Wizards yıldızı Bradley Beal, son dönemdeki skor patlamasından bahsetti ve kazanmanın, skor üretmekten daha önem arz eden olduğunu söyledi.

Beal, son 18 maçta 25 sayı veya daha fazla skor üretiyor ve Wizards, bu süreçte 9-9 serisinde:

“Dürüst olmak gerekirse, kazandığımız sürece nasıl oynadığım umurumda değil. Kariyer rekoru falan kırıyorum ama bu maçlarda derecemiz nedir? 40 veya daha fazla sayı attığımda 1-9 gitmişiz. Bu korkunç. Bu beni mutlu etmiyor, burada oturup ‘Ah evet, ama 40 sayı attım’ falan diyemem. Olmaz, kazanmamız lazım ve benim için en önem arz edensi de bu.”

Beal, 40+ sayı attığı maçlarda Wizards’ın neden sadece 1-9 gittiğini bilmediğini, ancak Wizards’ın bir playoff sıralamasına girmesi umuduyla daha iyi günlerin geleceğinden umutlu olduğunu söyledi:

“Kesinlikle izinizi bırakmak istersiniz. Eğer yolculuk boyunca rekorlar falan kırılırsa, bunlar güzel başarılardır. Kesinlikle bunlar beni onore ediyor, ama çıkıp işimi yapmam konusunda beni motive etmiyorlar. Ben bu ufak başarılardan daha yüksek bir amaç için oynuyorum.”“OYUNCULAR, ELİT SKORER OLDUĞUNU BİLİYOR”

Wizards koçu Scott Brooks, Beal’ın All-Star seçilmemesi konusuna yine değinirken, şu açıklamalarda bulundu:

“Takıma geldiğimden beri oldukça iyiydi, dört yıl geçti, daha da iyi oldu. Hepimiz ne olduğunu (All-Star seçilmemesi) biliyoruz. Maalesef olamadı, ama oyuncular ona ikinci sıra oyu verdi, ki bu çok şey anlatıyor. Koçlar olarak, her şeyi bildiğimizi düşünüyoruz, her şeyi gördüğümüzü düşünüyoruz, ama oyuncular bunu biliyorlar. Onu savunmanın imkansız olduğunu biliyorlar. Onun elit skorerlerden biri olduğunu biliyorlar. Şu anda onun önünde daha çok sayı atan sadece James Harden var. Gerçekten verimli. Şu anda All-Star seçilmiş olsa bunları sizce yapar mıydı) (Sonra ‘şaka yaptım’ diyor)”

BETBOO78.COM – BEAL: ’40+ SAYI ATTIĞIMDA 1-9 GİTMİŞİZ, BU KORKUNÇ!’

1 Comment on BETBOO78.COM – BEAL: ’40+ SAYI ATTIĞIMDA 1-9 GİTMİŞİZ, BU KORKUNÇ!’

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*