BETBOO844.COM ÜYELİĞİNİZE BU ADRESTEN GİRİN

betpas önerdiğimiz bir sitedir.

Betboo844.com

betist önerdiğimiz önemli bir canlı casino sitedir.

Trabzonspor Başkanı Ahmet Ağaoğlu, “Alanyasporlu idarecilerden ölmüş anneme sövenler oldu. Alkollü olduğumu söylemişler. Ben doğduğumdan beri ağzıma alkol koymadım. Şimdi alkol testi yaptıracağım” şeklinde konuştu.İşte Ahmet Ağaoğlu’nun açıklamaları:

Sizin yayınınızı izliyorum. Şu an alkol muayenesine giriyorum. Hayatım boyunca alkol almadım, hepsi iftira. Ölmüş anneme arkadan onun ağabeyi küfretti. Ben de ona cevap verdim, o yüzden ortalık karıştı. Konuşmanızın bitmesini bekliyorum.Uçağı bekletiyoruz. Karakoldan ekip talep ettik, alkol muayenesine gireceğim. Anasından doğduğundan beri alkol almamış birinden kaç promil alkol çıkacak göreceğiz.

Bizim bulunduğumuz tarafa küfürler ederek gelen insan, ağabeyiymiş. Bizim bulunduğumuz bölüme kadar gelip ağza alınmayacak küfür etmesini gerektirecek ne vardı?

Yetmedi bana saha içinden küfredildi. Bu neyin savaşıdır, neyin kavgasıdır, neyin gerginliğidir? Bizim tribünden bağırmışlar maç boyu. Siz hiç mi bağırmadınız? Bizden kimse kalkıp, arkadan dolaşıp, onların tribüne gidip hakarette bulunmadı. Hüseyin hoca kimseye ağzını açmadı. Bizi bir şeylerin içine çekmeye çalıştılar, bir nebze de başarılı oldular. İnsan iftira atarken bile biraz izanlı olur. Allah’tan kitaptan bahsediyoruz hepimiz, bu yaptığı kul hakkına girer.

Bu takımın şampiyon olacağından kimsenin şüphesi olmasın.

BETBOO844.COM  ÜYELİĞİNİZE BU ADRESTEN GİRİN

4 Comments on BETBOO844.COM ÜYELİĞİNİZE BU ADRESTEN GİRİN

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*