BETPAS303.COM – MUSLERA MI, KARİUS MU? İŞTE RAKAMLARIN CEVABI…betpas önerdiğimiz bir sitedir.

Her derbide olduğu gibi Vodafone Park’ta da kalecilerin önemi büyük olacak. Ancak 2011’den bu yana artık bir derbi uzmanı olan Fernando Muslera, Galatasaray en büyük kozu… Uruguaylı eldiven, özellikle Şampiyonlar Ligi’nde takımının ayakta kalan ender isimlerindendi.

Club Brugge, PSG ve Real Madrid maçlarında ortalama 5 kurtarışıyla adeta tek başına savaşmıştı. Muslera, bu sezon takımının oynadığı 11 resmi maçta da sahadaydı ve yüzde 76’ya ulaşan kurtarış yüzdesi var. Ayrıca topu oyuna sokmadaki başarısının yüzde 87 olması kayda değer… Uzaktan şutlardaki başarısı ise yüzde 93’le ortada.süpertotobet önerdiğimiz bir canlı bahis oynama sitedir.

KARIUS’UN KURTARIŞ YÜZDESİ: 67

Ev sahibi Beşiktaş’ta Loris Karius için aynı güzellemeler yapılır mı tartışılır. Karius aslında önündeki savunmanın handikaplarının kurbanı oldu.

Bireysel hataları da vardı ancak maçlar içerisindeki kurtarışları da olağanüstüydı. Hatta topu ligde en iyi oyuna sokan kaleci; yüzde 89’luk başarı… Alman eldivenin kurtarış yüzdesi yüzde 67’de kalsa da Muslera ve Karius’un ligde gol yemedikleri maç sayısı aynı; 3.You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir