BETTİCKET103.COM – ARTURO VİDAL: ‘BARCELONA’DA MUTSUZUM’betpas önerdiğimiz bir sitedir.

Barcelona’nın yıldızı Arturo Vidal, ülkesinin gazetesi El Mercurio’ya açıklamalarda bulundu. Vidal, Barcelona’daki geleceği ve kişisel görüşleriyle ilgili konuştu.

Barcelona kadrosundaki süreleri:

“Mutsuzum, mutsuzum. Kariyerim boyunca ilk 11 oyuncusu oldum ve bu sezon değilim. Sakinim ama elimden geldiğince güçlü bir şekilde çalışıyorum. Bir yerde tekrar ilk 11’e geri döneceğim.”

Barcelona’nın form durumu:

“Şu an beklentilerin biraz altındayız. Slavia Prag maçı biraz karmaşıktı. La Liga’daki maçlarda ise küçük hatalarımızın bedelleri ağır oluyor. Barcelona, dünyanın en iyi takımı ve her takım bize karşı çok motive oluyor. Her maç gol atıyor, her maç kazanıyorsunuz ama bir gün kazanamayınca tüm insanlar hakkınıza konuşmaya başlıyor.”süpertotobet önerdiğimiz bir canlı bahis oynama sitedir.

Kendi performansı:

“Takımıma yardımcı olmaya çalışıyorum. Benim mentalitem çok çalışmak ve kendi hatalarımın üzerine gidip düzeltmek. Şu anki durumumdan ötürü mtulu değilim. Fakat, kararları teknik direktör veriyor.”

Antonio Conte:

“Onunla geçirdiğim zamanlardan ötürü mutluyum. Beni daha kaliteli bir oyuncu haline getirdi. Bu nedenle ona her zaman müteşekkir kalacağım. Futbol dünyasında en önem içeren şey güvendir ve ben Conte’ye çok güveniyorum.”

Şili’de yaşanan olaylar:

“Aklım her zaman Şili’de. Gözümü haberlerden tek bir saniye bile ayıramıyorum. Eğer Şili’de olsaydım, ben de sokaklarda olurdum.”
You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir