BETTİCKET103.COM – HİERRO: ‘RAUL’DAN REAL MADRİD’E HOCA OLUR!’betpas önerdiğimiz bir sitedir.

Real Madrid efsanelerinden Fernando Hierro, kendisi gibi kulübün efsane oyuncularından olan Raul Gonzalez’in teknik direktörlük için hazır olduğunu söyledi.

Radio Marca’ya konuşan Fernando Hierro, “Raul’da Real Madrid teknik direktörü olmak için gereken her şey var. Bunu daha önce onunla konuştum. O çok çok farklı bir futbol adamı ve alt yaş gruplarında bile bunu gösteriyor.” ifadelerini kullandı.

“Raul, her zaman iyi gözlem yapan biri olmuştur.” diyerek sözlerini sürdüren Hierro, “Onda tutku, başarılı olmak için gereken hırs var. Hatta, futbol dünyasında alışık olduğumuzdan daha fazlası var. Bir gün, Real Madrid’in teknik direktörü olacak ve bunu başarıyla yerine getirecek.” sözleriyle konuşmasını noktaladı.süpertotobet önerdiğimiz bir canlı bahis oynama sitedir.

Real Madrid Castilla’nın teknik direktörlük görevini yürüten Raul Gonzalez, 18 yıl boyunca forma giydiği kulüpte 550 lig maçına 229 gol attı. Şampiyonlar Ligi’nde ise 142 maçta attığı 72 golle uzun bir süre en golcü oyuncu ünvanını taşıdı.
You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir