BETTİCKET103.COM – VALVERDE: ‘MESSİ’Yİ ANLATACAK KELİMEM YOK!’betpas önerdiğimiz bir sitedir.

Barcelona Teknik Direktörü Ernesto Valverde, 5-1 kazandıkları Valladolid maçı hemen sonrası basın toplantısında konuştu.

Messi’nin 2 gol ve 2 asistlik performansı hakkında gelen soruya Valverde, “Ne diyebilirim ki? Onu anlatacak bir kelimem yok. Onun bugün sahada neler yapabildiğini gördük. İstediği her maçı değiştirecek kudrette bir oyuncu. Yetenekleri, hiçbir oyuncuyla kıyaslanamaz. Her topa dokunduğunda bunu gösteriyor. Ne kadar özel biri olduğunu hissettiriyor.” cevabını verdi.

“ROTASYON İYİ SONUÇ VERDİ”süpertotobet önerdiğimiz bir canlı bahis oynama sitedir.

Valverde, ilk 11’de yaptığı değişikliklerle ilgili olarak, “Bence, gayet iyi oynadık. 1 hafta içerisinde 3. maçımızı oynadık. Önemli olan rotasyonun iyi sonuç vermesiydi. Derin ve geniş bir kadromuz var. Tüm oyuncularım forma için mücadele halinde. Oynamayı hak eden oyuncular ama hak ettikleri kadar süre bulamıyorlar. Bu tip maçlarda görev almaları onlar adına daha iyi.” ifadelerini kullandı.

“ANSU FATI, NADİR BİR YETENEK”

Ansu Fati’nin İspanya ile U17 Dünya Kupası’nda mücadele edecek olmasıyla ilgili olarak Valverde, “Çok nadir denk gelen yetenekte bir futbolcu. Bu maçta zorlanması normal. Çünkü, Valladolid çok mücadeleci ve agresif bir takım. Ayrıca, bu haftaki üçüncü maçımızdı.” sözleriyle konuşmasını noktaladı.You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir