DÜZCELİ BİSİKLETÇİLER ŞEHİTLER ANISINA 515 KİLOMETRE PEDAL ÇEVİRECEK

betpas önerdiğimiz bir sitedir.

Düzce Bisiklet Kulübü üyeleri, “18 Mart Şehitleri Anma Günü ve Çanakkale Deniz Zaferi”nin yıl dönümü dolasıyla Çanakkale’ye gitmek için yola çıktı.

Düzce Valisi Zülkif Dağlı, Anıtpark Meydanı’nda düzenlenen uğurlama programında bisikletlilerle sohbet ederek çiçek takdim etti.

Vali Dağlı, gazetecilere yaptığı açıklamada, aralarında milli sporcuların da bulunduğu 30 bisikletlinin etkinlikte yer aldığını söyledi.

Bisikletlilerin şehitler için pedal çevireceğini ifade eden Dağlı, “Bisikletlilerimiz Çanakkale’ye gidecek. Aynı şekilde dönüp gelmelerini temenni ediyoruz. Burada bir mesaj veriyorlar. Düzce’de bisiklet sporunun güzel bir şekilde yapıldığını gösteriyoruz. Ayrıca şehitlerimize bir vefa örneği, bir anma şeklinde böyle bir faaliyeti yapıp gelecekler.” diye konuştu.Türkiye Bisiklet Kulübü Federasyonu Düzce İl Temsilcisi Selim Cicu da Şehitler Haftası için toplandıklarını belirtti.

Güzel bir etkinlik gerçekleştireceklerini dile getiren Cicu, “18 Mart Şehitleri Anma Günü ve Çanakkale Deniz Zaferi’nin yıl programı dahilinde şehitlere saygı sürüşü yapacağız. 515 kilometre gideceğiz. 30 sürücümüz var. Gençlerimizle inşallah kazasız belasız bu yolculuğu bitirmeyi hedefliyoruz. Hedefimiz 3 günde Çanakkale’ye varmak. Bugün ilk molamız Yalova, yarın Bandırma son gün de Çanakkale’de olacağız inşallah.” ifadelerini kullandı.

Konuşmaların ardından bisikletliler, Çanakkale’ye gitmek için hareket etti

Betpas325.com

betpas325.com sorunsuz giriş adresi bu yapıldı.

DÜZCELİ BİSİKLETÇİLER ŞEHİTLER ANISINA 515 KİLOMETRE PEDAL ÇEVİRECEK

2 Comments on DÜZCELİ BİSİKLETÇİLER ŞEHİTLER ANISINA 515 KİLOMETRE PEDAL ÇEVİRECEK

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*