HİPERBET138.COM – GİANNİS: ‘KOBE’NİN KAMPINA DAVET ALSAM BİLE GİTMEZDİM’betpas önerdiğimiz bir sitedir.

Milwaukee Bucks süperstarı Giannis Antetokounmpo, Kobe Bryant’ın kampına davet edilmediğini, edilseydi de gitmemiş olacağını açıkladı.

Giannis, Kobe’nin geçen yaz Mamba Spor Akademisi’ne yıldızların geldiği oturuma davet edilmediğinde hiç de kötü hissetmediğini belirtti:

“Davet edilmedim. Şaşırtmadı. Geçmişte Kobe ile bağlantı kurmuştum; şimdi arada bir mesajlaşıyoruz. Sanırım bunlar olurken milli takımdaydım, o yüzden gidebilir miydim bilmiyorum. Ama davet etse gider miydim, onu da bilmiyorum, çünkü bir sürü (diğer yıldız) var. Biliyorsunuz, Kyrie (Irving), Brooklyn için oynayan bir adam ve rakip bir takım. Kawhi Leonard oradaydı. Bir sürü adam vardı. Anthony Davis vardı.”

“İYİ BİRİ OLDUĞUM İÇİN, GİDER ARKADAŞ OLURUM”süpertotobet önerdiğimiz bir canlı bahis oynama sitedir.

“Diğer yıldızlardan bir şeyler öğrenmek istemediğimden değil. Ben her gün daha iyiye gidiyorum. Takımımızdaki 15. oyuncudan da bir şeyler öğrenirim. Frank Mason’dan da bir şeyler öğrenirim (Bucks’ın yedek guardı). Ancak rekabetçi hissim o kadar yüksek ki, gidip diğer yıldızlarla antrenman yapamam. Ben böyle biriyim. Bu doğrudur demiyorum, ama ben buyum. Sadece kendimi tanıyorum. İyi bir insan olduğum için, diğer yıldızlarla ilişki kurmaya başlayacağımı biliyorum. Sonra o adamlara karşı oynayacağım arkadaşlarım olacaklar.”

“Rekabet faktörünü ortadan kaldırmak istemiyorum. 20 yıl sadece oyunu oynamak ve arkadaşlıkları aşaması sonrasında kurmak istiyorum.”
You may also like...

1 Response

  1. Kaplan dedi ki:

    Supertotobet0375.com Orada çok iyi günler geçirdi, büyük başarılar kazandı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir