ILBET141.COM – FATİH TERİM: ’17-18 YAŞINDAKİ ÇOCUKLARI GÖRECEKSİNİZ’betpas önerdiğimiz bir sitedir.

Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim, Beşiktaş’a 1-0 yenildikleri maçın ardından çok çarpıcı mesajlar verdi.

Bundan sonraki süreçte Türk futbolcuların daha fazla sahada olacağını ifade eden Terim, “Bu yabancı kuralı varsa, 11 yabancı ile de çıkarsanız, çıkmazsınız da. Benim Türk futbolcularına bakış açım çok açık. Belki bazılarına haksızlık etmiş olabiliriz ama bundan sonra daha fazla göreceksiniz, belki 17-18 yaşındaki futbolcuları da sahada göreceksiniz” dedi.

Belhanda hakkında da konuşan Terim, “Belhanda’nın ayrı bir yeteneği var, ayrı özellikleri var. Belhanda’nın çenesi kırıldı, biraz tatsızlık yaşandı, bunların hepsi onun için handikap. Artık biz tek tek bakmıyoruz, herkese toplu bakmaya çalışıyoruz” ifadelerini kullandı.süpertotobet önerdiğimiz bir canlı bahis oynama sitedir.

Galatasaray’da yapmak istediği şeyler olduğunu ifade eden Terim, “Biz oynamaya çalışıyoruz, mücadele etmek istiyoruz, baskılı oynamak istiyoruz. Ben oyuncularımdan maksimumu almak istiyorum ve ona göre plan yapıyorum. Demek ki ben yanıldım ama daha işin çok başındayız. Ümit ediyorum ki düşündüklerimi yapabilirim. Seneye de yeni bir takım kurmak zorundayız, bu arkadaşların bazıları gidecek ya da hepsi gidecek. Biz günbegün ve Ocak’a kadar sonra da Mayıs’a kadar böyle devam etmek zorundayuz. Allah yardımcımız olsun. Bir şeyler değişecek, emin olabilirsiniz” şeklinde konuştu.
You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir