ILBET145.COM – CUBAN, NBA’İN REYTİNGLERİNİN DÜŞME SEBEBİNİ AÇIKLADIbetpas önerdiğimiz bir sitedir.

Dallas Mavericks’in sahibi Mark Cuban, NFL reytinglerinin tutarlı kalırken NBA’in reytinglerinin düşmesinin nedenini açıkladı.

Cuban, NBA’in TV reytinglerinin düşmesiyle ilgili endişe verici raporlar hakkında konuştu ve bu durumu NFL’in izleyicilerinin artmasıyla karşılaştırdı.

Twitter’da Cuban, NBA’in sadece kablolu yayında izlenebilir olmasının, reytinglerini nasıl etkilediğini ayrıntılarıyla anlattı:

“Reytingler düşüyor çünkü tüm ulusal yayınlarımız sadece kabloya özel olarak sunuluyor. Ve bu günlük olarak abonelik kaybediyor. Futbol, her dijital ve geleneksel pakette yer alan televizyonlarda yer almanın yanı sıra, en büyük pazarların bazılarında kumar oynamasından fayda görüyor.”

“GENEL TALEBİN YANSIMASI BU, SOSYAL MEDYA”

Cuban, bugünlerde her şeyin dijital olarak nasıl hareket ettiğine ve genç neslin yavaş yavaş geleneksel medyadan uzaklaştığına da değindi:süpertotobet önerdiğimiz bir canlı bahis oynama sitedir.

“Reytingler ayrıca bir spora olan bağlılığı tam olarak yakalamaz. Sosyal medyaya bakın, YouTube, Instagram, Snapchat, Facebook yayınları, canlı yayınlar oluyor ve maçın en önem içeren anları görülüyor. Çok fazla ödeme yapmıyorlar, ancak daha genç kişilerin küresel ilgisinin talebinin bir yansıması. Bu gerçekten bir ‘Yenilikçinin İkilemi’.”

Cuban, Mavericks’in sahibi olmasının yanı sıra, işletmelerin nasıl işlediğini açıkladığı ve hem genç, hem de deneyimli girişimcilere rehberlik ettiği “Shark Tank” şovundaki en önde gelen yatırımcı olarak da biliniyor.

NBA’in reytinglerinin düşününün, Golden State Warriors’ın sezondaki durumu ve New Orleans Pelicans çaylağı Zion Williamson’ın henüz takımla siftahını yapmaması ile bağlantısı olduğu tahmin ediliyor.
You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir