İSMAİL KARTAL’DAN FENERBAHÇE AÇIKLAMASI

betpas önerdiğimiz bir sitedir.

Çaykur Rizespor’dan ayrılan teknik direktör İsmail Kartal, Fenerbahçe’nin başına geçeceği iddialarıyla ilgili A Spor’a açıklamalarda bulundu.

İsmail Kartal açıklamasında, “Fenerbahçe ile ilgili ortada bir bilgi kirliliği var. Ben Fenerbahçe’den herhangi bir teklif almadım, kimseyle görüşmedim. Fenerbahçe’de karşılıksız çalışacağım, gelecek hocaya yardımcılık yapacağım yönünde haberler de var. Bunlar doğru değil, asılsız. Bir teklif yok. Teklif gelirse sezon sonuna kadar mı gelir bilmiyorum. Bunlar doğru değil. Herkesin sorunu var, buradan plan yapılmaz. Kulüpten kimseyle konuşmadım. Kamuoyunu doğru bilgilendirmek lazım. Bu haberlerin nereden çıktığını anlamış değilim. Bazı dostlarımı arayıp bu haberlerin yanlış olduğunu ve engellenmesini istedim. Doğru olmayan haberlerin çıkmasını anlayamıyorum.” dedi.“SEZON SONUNA KADAR DİNLENMEK İSTİYORUM”

Sarı lacivertliler sorulurken, “Fenerbahçe’nin içinde bulunduğu durumu yorumlamam doğru olmaz. Herkesin kendine göre sorunları vardır. Yorum yaparsam bu eleştiriye girer ve ucu çok değişik yerlere gider. Camianın morali bozuk. Dışarıdan bu konuya yorum yapmak doğru olmaz. Şu anda hiçbir kulüpten teklif almadım. Biraz dinlenmek istiyorum. Geleceğimle ilgili başarılı olacağıma inandığım bir teklif olursa ekibimle konuşurum, Şu anda bir şey yok.” sözlerini kullandı

Betboo926.com

sultanbet giriş adresi yeniden değişti.

İSMAİL KARTAL’DAN FENERBAHÇE AÇIKLAMASI

1 Comment on İSMAİL KARTAL’DAN FENERBAHÇE AÇIKLAMASI

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*