MAYWHEATHER YENİ MAÇ İÇİN 600 MİLYON İSTİYOR

betpas önerdiğimiz bir sitedir.

Tüm zamanların en başarılı boksörlerinden biri olarak kabul edilen Floyd Maywheather emekli olmasına rağmen ünlü UFC dövüşçüleri Connor McGregor ve Khabib Nurmagomedov ile ringe çıkmak için 600 milyon dolar istediğini söyledi.

Bilindiği gibi bir süre önce emekliliğini açıklayan Maywheather’ın yeniden ringlere dönebileceğine yönelik söylentiler dolaşıyordu ve ünlü boksör bu beklentilere yönelik ilk kez konuştu. Londra’daki bir davette konuşan Maywheather konuyla ilgili şunları söyledi: “UFC Başkanı Dana White ile sosyal medya üstünden konuştuk. Conor ve Khabib ile yapılabilecek maçlardan bahsettik. Maç için fiyatımın 600 milyon dolar olduğunu ona söyledim. Eğer çıkıp yeniden ringe gireceksem buna değmesi gerekiyor” ifadelerini kullandı.Yeniden ringe dönebileceğine ilişkin açıklamalarına devam eden ünlü boksör, “Ben herhangi sıradan bir savaş için boksa dönemem, bu mantıklı olmaz. Ben bir iş adamıyım. Conor McGregor maçı anlam kazanmıştı, para kazandırmıştı, mantıklı olan bu. Bu eğlence dünyası. Para eden bu.” sözlerini kullandı.

43 yaşındaki boksçı, tarihin en başarılı boksörleri arasında yer alıyor. Hafif siklette çıktığı toplam 50 profesyonel bosk karşılaşmalarını tamamını kazanan Floyd Maywheather 1996 yılında başladığı boks kariyerini 2015’te noktalamıştı. Ancak 2017 yılında kafes dövüşçüsü Connor McGregor boks maçı yapmayı kabul etmiş ve bu maçtan 250 milyon dolardan fazla para kazanmıştı.

Maywheather sosyal medyada kazandığı paralar ve abartılı lüks yaşamına ilişkin paylaşımlarıyla gündemde kalmaya devam ediyor.

Restbet354.com

superbahis giriş adresi yeniden değişti.

MAYWHEATHER YENİ MAÇ İÇİN 600 MİLYON İSTİYOR

1 Comment on MAYWHEATHER YENİ MAÇ İÇİN 600 MİLYON İSTİYOR

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*