MODABET114.COM – OBRADOVİC: ‘HİÇ BÖYLE BİR ŞEY YAŞAMADIM’betpas önerdiğimiz bir sitedir.

Euroleague’de Maccabi Fox’a Maccabi Fox’a deplasmanda 67-55 mağlup olan Fenerbahçe’de başantrenör Zeljko Obradovic, maç sonunda açıklamalar yaptı.

“OLMAMIZ GEREKEN SEVİYEDE DEĞİLİZ”

Kötü bir dönemden geçtiklerini dile getiren Obradovic, “Çok kötü oynadık. Hem Euroleague adına hem de herhangi bir organizasyon adına olmamız gereken seviyede değiliz. Böyle olunca da ilk ve tek sorumluluk antrenördedir. İkinci yarıda biraz reaksiyon oldu ama ileriye yönelik bize özgüven vermesi mümkün değil. Oyuncularım formda değil ve bunu toparlamak benim ve staffın görevi. Elimizden geleni yapacağız” dedi.süpertotobet önerdiğimiz bir canlı bahis oynama sitedir.

“KİMSE İÇİN KOLAY DEĞİL”

Obradovic sözlerini, “Önümüzde evimizde oynayacağımız 4 maçımız var. Toparlanmak adına iyi bir zaman olacak. İnşallah taraftarlarımızdan da destek gelir. 7 yıl boyunca görevimde böyle bir şey yaşamadım. Umarım en kısa zamanda bu durumdan çıkarız. Kimse için kolay değil, dinlenemiyorlar. Birlik olmaya ve taraftarlarımızın desteğine ihtiyacımız var. Her zaman olduğu gibi bu zorluktan çıkmamız gerekiyor” ifadeleriyle tamamladı.
You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir