PİABET636.COM – CARTER: ‘CARMELO’YU BİR PLAYOFF TAKIMI İSTER’betpas önerdiğimiz bir sitedir.

Atlanta Hawks veteranı Vince Carter, Carmelo Anthony’nin bu sezon bir takımla anlaşacağını düşündüğünü söyledi.

Anthony, geçen yılın Kasım ayından bu yana bir NBA maçında oynamadı. Houston Rockets kendisini göndermeden önce, takım ile sadece 10 maç oynadı ve sonunda kendisini serbest bırakan Chicago Bulls’a takas oldu.

Anthony’nin aksine ligde etkili bir şekilde yaşlanan Carter, Melo’nun benchten skora ihtiyacı olan bir playoff takımı tarafından alınacağını düşünüyor:süpertotobet önerdiğimiz bir canlı bahis oynama sitedir.

“Durumlar değişik. Bu noktada büyük ölçüde önemli olan olanın zamanlama olduğunu düşünüyorum. NBA’de olmayı hak ettiğini kesinlikle düşünüyorum. Bu ligin birçok seviyede gördüğü en üretken skorerlerden biri. Saf skorer. Bence bir skorere ihtiyaç duyan bir playoff takımı, zaman içinde onu alacaktır. Benchten gelmeye istekliyse, bence ilk beş oyuncu zihniyetiyle bir takıma yardımcı olabilir.”

Anthony, Rockets ile 13.4 sayı ve 5.4 ribaund ortalamalarla oynamıştı ve bir daha hiç oynamazsa, kariyerinde 10 kez All-Star olup NBA tarihinin en iyi skorerlerinden biri olarak, kariyerini 24.0 sayı, 6.5 ribaund ve 3.0 asist ortalamalarıyla kapatmış olacak.
You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir