RESTBET350.COM – WERNER’DEN HAALAND’A ‘ENGEL OLMALIYIZ’restbet395 önerdiğimiz bir sitedir.

Leipzig’in golcü futbolcusu Timo Werner, Bundesliga’da gol krallığında yarıştığı Lewandowski ile birlikte Haaland’ın geriden gelerek yarışa ortak olmasıyla ilgili ilginç bir açıklamada bulundu.

Werner, bu sezon toplamda 40 gole ulaşan ve devre arasında geldiği Dortmund formasıyla Bundesliga’da 6 maçta 9 gol atan Erling Haaland’dan çekindiğini söyledi. Werner, Haaland’ın formuyla ilgili açıklamasında, “Biz Lewandowski’yle gol krallığı için yarışırken Haaland’ın arkamızdan gelip bizi geçmesine engel olmamız gerekiyor” diyerek esprili sözler kullandı.Gol krallığı yarışında atabildiği kadar gol atmaktan başka bir hedefi olmadığını söyleyen Werner, Bundesliga’da şampiyon olmak için ellerinden geleni yapacaklarını söyledi.

Almanya 1. Ligi Bundesliga gol krallığında Bayern Münihli Robert Lewandowski 25 golle zirvede yer alırken Timo Werner’in ise 21 golü bulunuyor.


RESTBET350.COM – WERNER’DEN HAALAND’A ‘ENGEL OLMALIYIZ’

1 Comment on RESTBET350.COM – WERNER’DEN HAALAND’A ‘ENGEL OLMALIYIZ’

 1. 404 Not Found </span> </span> <span class="mh-comment-meta-data"> <a class="mh-comment-meta-date" href="https://girbetbo.com/restbet350-com-wernerden-haalanda-engel-olmaliyiz/#comment-1707"> Mart 1, 2020 at 1:00 am </a> </span> </footer> <div class="mh-comment-content"> <p><!DOCTYPE html><br /> <html style="height:100%"><br /> <head><title> 404 Not Found<br />

  404

  Not Found

  The resource requested could not be found on this server!


  Proudly powered by LiteSpeed Web Server

  Please be advised that LiteSpeed Technologies Inc. is not a web hosting company and, as such, has no control over content found on this site.

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*