RESTBET352.COM – NEW YORK KNİCKS’İN YENİ BAŞKANI, LEON ROSE

betpas önerdiğimiz bir sitedir.

Leon Rose, New York Knicks başkanı olarak resmen tanıtıldı.

Rose, Knicks’in geleceği için planını ortaya koydu ve takımın genç oyuncularını, varlıklarını ve ileriye dönük finansal esnekliği vurguladı. Rose ayrıca günün erken saatlerinde Knicks personeli ve oyuncularıyla da bir araya geldi.

Rose’un tam resmi mektubu aşağıda yer alıyor:

Sevgili Knicks Taraftarları:

Bu fırsatı kendimi tanıtmak ve New York Knicks Başkanı olarak bu tarihi ekibi yönetmekten gurur duyduğumu söylemek için istiyorum. Bu Knicks tarihinde çok önemi büyük olan bir dönem, bu yüzden benden ve organizasyonumuzdan ne beklemeniz gerektiğini size bildirmek istiyorum.

25 yıldan uzun bir süredir profesyonel basketbolun bir parçası olacak kadar şanslı olduğum için, bunca yıl boyunca birçok inanılmaz sporcunun kariyerini şekillendirmeye ve basketbol evrenindeki kilit karar vericiler ve personel ile işbirliği yapma ayrıcalığına sahip oldum.

Yönetici olarak kariyerim boyunca ligin karmaşıklığını, oyuncu alımını ve en önemi büyük olansi ilişkilerin, birlik ve takım uyumluluğunun nasıl geliştirileceğini deneyimledim. NBA’de başarılı olmak için en iyi yeteneğe, yorulmak bilmeyen bir iş ahlakına, kazanan bir kültüre ve hem bireyin hem de ekibin gelişimine tam bir bağlılığa ihtiyacınız vardır. Sağlam ve üretken ilişkiler kurma yeteneğinin hepsini birbirine bağlayan şey olduğunu biliyorum.Bu sezonun geri kalanında, organizasyonun her yönünü değerlendirirken sahne arkasında yorulmadan çalışacağım. En kısa zamanda, Mike Miller’ı, onun ekibini ve bu sezon bol miktarda basketbol oynamaya devam edecek takımımızı destekleyeceğiz. Mike’a bu dönemde devam eden liderliği ve profesyonelliği için teşekkür etmek istiyorum.

Ekibimiz genç yeteneklere, önümüzdeki dört yıl içinde önemi büyük olan gelecek varlıklara (önümüzdeki dört yılda kullanacağımız yedi adet ilk tur draft hakkı dahil) ve çok miktarda finansal esnekliğe sahiptir. Takım sahiplerinden sporculara, personele ve özellikle taraftarlarımıza kadar herkes bu takımın kazanan bir takım olmasını istiyor. Büyük ve kazanan bir kültür oluşturma çabalarımızı destekleyen bir organizasyon oluşturmak ve Knicks taraftarları ile New York şehrine hakettiği takımı inşa etmek için gerekli tüm kaynaklara sahip olacağız.

Bu konuda hiçbir şey kolay veya fena hızlı değildir, bu yüzden sürekliliği olan sabrınızı rica ediyorum. Karşılığında siez söz verdiğim şey, dürüst ve açık olmamdır. Hem kısa vadeli büyümemizi hızlandırmak hem de uzun vadeli başarımızı sağlamak için mantıklı bir plan geliştireceğiz. Ekibimiz sıkı çalışacak, birlikte çalışacak ve New York Knicks formasını giymenin onurunu yaşayacağımızı garanti edecektir.

Sahada zorluklar olduğunu fark etsem de, benim en dikkatimi çeken şey, gururunuzun çok güçlü kalması ve sadakatinizin azalmaması. Emin olun, kazanan bir organizasyon oluşturmak için elimden geleni yapacağım.

Sizi The Garden’da görmeyi dört gözle bekliyorum.

Leon

Restbet352.com

betboo giriş adresi yeniden değişti.

RESTBET352.COM – NEW YORK KNİCKS’İN YENİ BAŞKANI, LEON ROSE

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*