RİOT GAMES’TEN KORONAVİRÜS ÖNLEMİ

betpas önerdiğimiz bir sitedir.

Riot Games oyuncuların ve izleyicilerin sağlığı ve güvenliği için LCS’teki oyun sonu zafer beşliklerini ve el sıkışmaları yasakladı.

LCS yetkililerinden Chris Greeley’in yaptığı açıklamaya göre, Coronavirüs tehlikesi yüzünden, oyuncu ve izleyicilerin sağlık ve güvenliği için önlem almaya başladıklarını söyledi. Alınan bu önlemlerin başında da oyuncuların zafer işlemi sonrası fanlarıyla olan etkileşimlerini kısmak yer alıyor.

“Koronavirüs’ün bu kadar hemen hızlı yayılması diğer piyasaları korkuttuğu gibi bizi de korkutuyor. Oyuncuların, fanların ve çalışanların güvenliği bizim için en büyük ölçüde önemli olan konu.

LCS 2020 Bahar Sezonu Final’i için durumu ciddi bir şekilde inceliyoruz. Frisco Texas ile yakın temas içindeyiz. Yerel hükümetle sürekli görüşüyoruz. Yerin değiştirilebilmesi için de açık fikirliyiz.Virüsün bu hemen hızlı yayılışı üzerine fan tokalaşmalarını, zafer beşliklerini ve oyun sonu el sıkışmalarını askıya alıyoruz. Bu bazı izleyicilerimizi üzebilir. Eğer isterlerse biletlerini lcs-ticket@riotgames.com adresine mail atarak iptal edebilirler.

Takımları, partnerleri, oyuncuları ve topluluğu bilgilendirmeye devam ediyoruz. Desteğiniz için çok teşekkür ederiz ve sabrınız için size minnettarız.”

Daha önceden de Coronavirüs sebebi ile iptal edilen ya da ertelenen bir çok etkinlik olmuştu. TwitchCon Amsterdam, LCK ve IEM Katowice Playoff’ları bilinen ertelenmiş ya da iptal edilmiş etkinlikler arasında. (Playerbros)

Sultanbet553.com

betpas324 yeni giriş adresini kullanabilirsiniz.

RİOT GAMES’TEN KORONAVİRÜS ÖNLEMİ

2 Comments on RİOT GAMES’TEN KORONAVİRÜS ÖNLEMİ

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*