SAVOYBETTİNG154.COM – MALONE, LAFI DOLANDIRMADI: ‘UTANÇ VERİCİYDİ…’betpas önerdiğimiz bir sitedir.

Denver Nuggets koçu Michael Malone, Nuggets’ın New Orleans Pelicans’a karşı mağlup olması aşaması sonrası takımın genel eforunu “utanç verici” olarak nitelendirdi.

Nuggets, dün geceki Pelicans karşılaşmasını 122-107 kaybetti ve her çeyrekte skor olarak geride kaldı. Nuggets başantrenörü Malone, genç ve tecrübesiz bir takıma karşı savunma performansından memnun değildi.

Pelicans, farkı en fazla 22 sayıya kadar çıkardıkları karşılaşmada, inanılmaz hızlı hücumdan çok ekmek yedi. Takım olarak %53.3 şut isabetiyle oynayan ekip, Nuggets’ın üçlük ve serbest atış rakamlarını da ikiye katladı.

“GERİ KOŞMANIZ GEREKİR, BİZ KOŞMADIK…”

Malone bu performans aşaması sonrasında sinirliydi:

“Utandım. Savunma tarafında utanç verici bir çaba vardı. 37 inanılmaz hızlı hücum sayısı yedik. Bana istediğiniz tüm inanılmaz hızlı hücum savunma kurallarını anlatın, bana göre, inanılmaz hızlı hücum savunması tek bir şeye bağlıdır: çabaya. Geri koşmanız gerekir. Onlara da söyleyebilirsiniz. Biz koşmadık.”süpertotobet önerdiğimiz bir canlı bahis oynama sitedir.

Malone ile birlikte “ekmeğini taştan çıkaran” bir takım havasında olduğu bilinen Denver, bunun aksi bir gece geçirmişti.

“BENCHTEKİ ADAMLARIMIZ DAHA İYİYDİ”

Malone, geceyi bir de şu şekilde yorumladı:

“İlk beş grubumuzun sıkıntı çektiğini düşündüm. Bence enerjileri düşüktü. İlk yarıda sadece dört sayı geride olduğumuz için şanslıydık ve üçüncü çeyreğin başından sonra ağzımıza ağzımıza vurdular.”

“Bu geceki çabanın hayal kırıklığı yarattığını ve utandırıcı olduğunu düşündüm. Ama benchteki adamlarımızın daha sıkı oynadıklarını ve çaba gösterdiklerini gördüm. İlk beş oyuncularımızın da aynı şekilde oynamalarını sağlamak için yollar bulmalıyız, çünkü şu anda böyle oynamıyorlar.”

Malone, mantıksızlığa karşı duruşu olan ve oyuncularının dikkatlerini çekmek için onları yoklamaktan çekinmeyen bir koç olarak biliniyor. Bu sezon başı maçı mağlubiyeti, takımın ihtiyaç duyduğu uyandırma çağrısı olabilir.You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir