SAVOYBETTİNG154.COM – MİTCHELL: ‘ACABA ZİRVE NOKTAMA ÇOK MU ERKEN ULAŞTIM?’betpas önerdiğimiz bir sitedir.

Utah Jazz yıldızı Donovan Mitchell, üçüncü sezonuna girerken NBA yıldızı olmanın getirdiği baskıyı hissettiğini itiraf etti.

Başarısı fazla olan bir çaylak sezonunun ardından, Mitchell zirveye çok erken çıkıp çıkmadığını merak etmeye başladığını belirtti.

23 yaşındaki oyuncu, Jazz’in başarısının büyük ölçüde gelişimine bağlı olduğunu biliyor: “Bir sonraki adımı atmaya hazırım”:

“Geçen yıl merak ettiğim en büyük şey şuydu: Acaba sadece tek yıllık bir hit mi oldum? Çok mu erken zirveye çıktım? Sürpriz olarak gelmiştim ve çok yüksek seviyedeydim ve hiç bir sezona bir hedef olarak girmedim. Lisede de, üniversitede de. Daha önce hiç asıl adam olmadım. Bu benim öğrenmem gereken bir şeydi. Anlamak zorundaydım: PG (Paul George) sadece dördüncü çeyrekte seni savunmuyor. Tüm maç boyunca savunuyor. Klay (Thompson), Kawhi (Leonard), bu adamlar seni bütün maç boyunca koruyorlar.”süpertotobet önerdiğimiz bir canlı bahis oynama sitedir.

“Artık baskıları, ilk iki yılımdan daha fazla hissediyorum. Oyunu ve şut şanslarımı daha fazla anlıyorum. Geride kalan yaz, gerçekten çok yardımcı oldu. Geçen yıl sezona başladığımda sakattım. Vücudum çok iyi durumda değildi.” (Bu yaz Çin’de Milli Takım için oynadı.)

“KİMSEYE YUKARIDAN BAKMADIM, BAKMAM”

Mitchell, idolleştirdiği yıldız oyuncuların takım arkadaşları ve diğerlerinin önünde nasıl soğukkanlı davrandığını gördü ve böyle olmayacağına yemin ettiğini söyledi.

“Sevgiyi gösterebilmek yüksek kalitede. Ben kimsenin üzerinde değilim. Bu ligde örnek aldığım adamları bazen görüyorum, kendilerini insanların üzerine koyuyorlar. Benim burada olmamam gerekiyordu. Ama şimdi buradayım diye, başka biri gibi davranmam gerekmiyor. Ben alçakgönüllü ve harika bir takım arkadaşı olan adam olmaya devam edeceğim. Hayatım boyunca bu şekilde oldum ve değişmeyi planlamıyorum.”
You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir