SİVASSPOR’DAN GALATASARAY MAÇINA REKOR PRİM

betpas önerdiğimiz bir sitedir.

Sivasspor’un büyük takımlarla oynadığı maçlarda iki katı prim veren ve galibiyeti 30 bin TL ile ödüllendiren yönetim, Galatasaray maçına çok değişik tarife uygulayacak.

Takımın kazanması halinde şampiyonluk yolunda ciddi hava yakalayacağını göz önünde bulunduran Başkan Mecnun Otyakmaz ve kurmayları, rekor prim belirledi.

50’ŞER BİN TL ÖDÜL VAR

Yiğidolar, Galatasaray karşısında galip gelirse, futbolculara adam başı 50’şer bin TL dağıtılacak.

VALİ MORAL VERDİ

Sivas Valisi Salih Ayhan, Emniyet Müdürü Kenan Aydoğan ve İl Jandarma Komutanı Albay İdris Tataroğlu, Sivasspor antrenmanına gelerek takıma moral verdi.
Futbolculara baklava ikram eden Ayhan, Galatasaray maçında seyirci rekoru kırılacağını söyledi.Stadyumun bayraklarla donatılacağını da aktaran Vali Ayhan, “Yer gök kırmızı-beyaz olacak. Şehir inanıyor, son 2 maçta çok büyük güven ve moral verdiniz.” dedi.

Sivasspor’un Galatasaray maçını kazanması halinde şampiyonluğun en güçlü adayı olacağını ifade eden Ayhan, “12 yıldır Sivas’ta görev yapıyorum ve benim için en heyecanlı maçlardan biri. İzlemeye bile cesaretim yok. Takımın morali, motivasyonu, dirayeti, gücü, şehrin inanmışlığı bizi çok daha diri tutuyor.” diye konuştu.

Futbolculara inandığını ve güvendiğini dile getiren Vali Ayhan, “Sivasspor’un başarısı için bütün şehir, bütün yöneticiler olarak yanınızdayız. Sizlerin başarısı şehirde olağanüstü heyecan uyandırıyor. Olağanüstü bir mutluluk oluyor. Sivas’ın ülke gündemine taşınmasında çok büyük katkınız var. Biz inandık, o sene bu sene diyoruz.” ifadelerini kullandı.

Betboo926.com

betpas324 yeni giriş adresini kullanabilirsiniz.

SİVASSPOR’DAN GALATASARAY MAÇINA REKOR PRİM

2 Comments on SİVASSPOR’DAN GALATASARAY MAÇINA REKOR PRİM

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*