SULTANBET634.COM – KOBE BRYANT’A STAPLES CENTER’DA ANMA TÖRENİ

betpas önerdiğimiz bir sitedir.

Kobe Bryant anısına efsane olduğu Los Angeles Lakers’ın sahası Staples Center’da anma töreni gerçekleştirildi.

Törende konuşma yapan eşi Vanessa’nın yanı sıra NBA efsanesi Michael Jordan ve en çok şampiyonluk yaşadığı takım arkadaşlarından Shaquille O’Neal yaptkları konuşmalarla duygusal anlar yaşattı.

JORDAN GÖZLAŞLARINI TUTAMADI

Michael Jordan gözyaşlarını tutamadan gerçekleştirdiği konuşmasında çok yakın olduğu ve özel zamanlar geçirdiğini söylediği Kobe Bryant ile ilgili şu sözleri söyledi: “Kobe Bryant’la birlikte beni de bir parçam öldü. Burada ve tüm dünyaya baktığımda sizden de bir parça öldü. Birlikte yaşamak zorunda olduğumuz anları yaşıyoruz. Küçük kardeşim sana elimden ne geliyorsa o kadar yardım ettim. Huzur içinde uyu lütfen…”

EŞİ VANESSA GÜÇLÜKLE KONUŞTUKobe Bryant’ın ölüm haberinin ardından eşi Vanessa Bryant sessizliğe gömülmüş ve bir süre yalnız kalarak yas tutmak istediğini açıklamıştı. Vanessa Bryant, Staples Center’da yaptığı konuşmayı gözyaşları içerisinde tamamladı: “Tanrı onların bu dünyada ayrı kalamayacaklarını biliyordu. Onları birlikte evimizden aldı. Bebeğim Gigi’mize iyi bak, ben de Nana, Bibi ve Coca’ya iyi bakacağım, biz hala en iyi takımız”

SHAQ AĞLARKEN GÜLDÜRDÜ

Birlikte en çok şampiyonluk yaşadığı takım arkadaşlarından Shaquille O’Neal ise yaptığı duygu dolu konuşma sırasında yaptığı esprilerle salondaki ağır duygusal havayı dağıtmaya çalıştı. Shaq Bryant’a yaptığı veda konuşmasında şu sözleri kullandı: “Natalia, Bianka, Capri bebeğe senin tüm hareketlerini öğreteceğim. Kendi serbest atış tekniklerimi öğretmeyeceğim”

SULTANBET634.COM – KOBE BRYANT’A STAPLES CENTER’DA ANMA TÖRENİ

2 Comments on SULTANBET634.COM – KOBE BRYANT’A STAPLES CENTER’DA ANMA TÖRENİ

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*