SULTANBET692.COM – SERGİO RAMOS: ‘MESSİ DÜNYANIN EN İYİLERİNDEN’

betpas önerdiğimiz bir sitedir.

Real Madrid’in kaptanlık bandını taşımak bir onur, binlerce çocuğun örneği olmak, takım arkadaşların için de bir örnek oluşturmak, kısacası, büyük bir sorumluluk. Sergio Ramos, Real Madrid’in aynı zamanda ruhu demek ve Barcelona ile oynanacak El Clasico’da da en güvenilen isimlerin başında geliyor.

Maç ile ilgili görüşlerini aktaran Sergio Ramos, “Tarihte en çok El Clasico maçına çıkan futbolcu olmaktan dolayı çok memnunum ve umarım burada uzun süre kalarak daha da fazla El Clasico oynama fırsatı bulurum. Kazanırsak, çok daha iyi olur. Barcelona’yı yenmek bizim için çok büyük moral olacaktır. Takımların arasındaki puan farkı çok küçük ve maçın sonucu belirleyici olabilir ama daha lig bitimine çok uzun süre ve kazanmamız gereken çok puan var” ifadelerini kullandı.Messi ile karşılaşması ile ilgili de görüşleri sorulan Sergio Ramos, “Bence Messi dünyanın en iyi oyuncularından bir tanesi ve ona büyük saygı duyuyorum. Umarım Pazar günü onun günü olmaz ve böylece biz de işimizi doğru yapmış oluruz. Üstüne sonuç da Real Madrid lehine olursa bizim için daha da iyi olur” dedi.


SULTANBET692.COM – SERGİO RAMOS: ‘MESSİ DÜNYANIN EN İYİLERİNDEN’

3 Comments on SULTANBET692.COM – SERGİO RAMOS: ‘MESSİ DÜNYANIN EN İYİLERİNDEN’ 1. 404 Not Found<br />

  404

  Not Found

  The resource requested could not be found on this server!


  Proudly powered by LiteSpeed Web Server

  Please be advised that LiteSpeed Technologies Inc. is not a web hosting company and, as such, has no control over content found on this site.

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*