SUPERBAHİS503.COM – BARÇA’DAN COURTOİS’YA VİDEOLU MESSİ YANITI

betpas önerdiğimiz bir sitedir.

Real Madrid kalecisi Thibaut Courtois’un Messi ile ilgili açıklamalarının ardından Barcelona tarafından ortamı kızıştıracak bir video yayınlandı.

Kulübün sosyal medya hesaplarından yayınlanan videoda Courtois’in hem Atletico Madrid, hem de Chelsea formalarıyla Messi’den yediği goller yer aldı. Videoyu “Keçi vs. şu anki Real Madrid kalecisi Thibaut Courtois” başlığıyla yayınlanan Barcelona resmi hesaplarındaki paylaşıma binlerde yorum ve beğeni yağdı.

COURTOIS NE DEMİŞTİ?

Real Madrid’in Belçikalı file bekçisi Courtois, El Clasico öncesinde yaptığı açıklamada “Messi benim için sıradan bir futbolcu” ifadelerini kullanmıştı.

Messi için Real Madrid’in özel bir hazırlık yapmadığını ifade eden Courtois, “Leo Messi benim için sıradan bir futbolcu ve onun için ayrıca bir özel hazırlık yapmıyorum. Celta Vigo ya da Levante maçından önce karşı takımdaki bir futbolcu için nasıl hazırlanıyorsam; Leo Messi için de benzer hazırlıkları yapıyorum” sözlerini kullanmıştı.Atletico Madrid’de oynadığı dönemde de benzer duyguları taşıdığını ifade eden Belçikalı file bekçisi, “Atletico’da oynadığım dönemde de Messi’ye karşı birçok maç çıkarttım ancak hiçbir maç öncesinde bir hazırlık yapmadım, bundan sonra da yapmayacağım” sözlerini sarf etmişti.

MESSI’NİN FAVORİ KALECİLERİNDEN BİRİSİ

Lionel Messi’nin kariyerinde en çok gol attığı kalecilerden biri olarak Courtois’in olması da bu sürpriz polemikle ilgili dikkat çekici bir not olarak yer aldı.

Messi, Real Madrid forması altında Courtois’e henüz gol atamazken Belçikalı kalecinin Atletico Madrid ve Chelsea’de forma giydiği dönemlerde toplam 9 gol atması da El Clasico öncesinde ilginç bir not olarak ortaya çıktı.


SUPERBAHİS503.COM – BARÇA’DAN COURTOİS’YA VİDEOLU MESSİ YANITI

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*