SUPERBAHİS503.COM – SARRİ MAÇ SONUNDA FUTBOLCULARINA KIZDI!

betpas önerdiğimiz bir sitedir.

Juventus teknik direktörü Maurizio Sarri, Lyon’a 1-0 yenildikleri Şampiyonkar Ligi maçının ardından verdiği TV röportajında futbolcularını suçladı.

Sarri, futbolcularının idmanda çalışılanları sahada yapmadığını açıkça dile getirerek konuyla ilgili şu ifadeleri kullandı: “Neden bilmiyorum ama oyuncularıma aşırı hızlı hareket etmelerinin önemini anlatamıyorum. Bu çok önemi çok olan bir konu ve bunun üzerinde durmaya devam edeceğiz ve er ya da geç bu konu kafalarına girecek.”

Maçın ikinci yarısında ilk yarıya oranlar daha iyi oynadıklarını, bunun sebebinin ise bir nebze daha aşırı hızlı oynamaları olarak gösteren deneyimli teknik adam, “Bugün ne yaptıysan ondan daha ilginç ötesi şeyler yapmak istiyoruz. Mesela 60 metre uzun top atmak yerine topu aşırı hızlıca paslaşarak ileriye taşımaya çalışmak bana daha mantıklı geliyor. Dün antrenmanda bunu çalıştık ama sahada yapamadık” ifadelerini kullandı.Sarri taktiksel detaylar anlattığı maç sonu basın toplantısında ise şöyle konuştu: “Top yavaşsa pozisyon kaybedersiniz. Rakibin agresifleşmesine, sizin olasılıklarınızı kapatmasına müsade edersiniz. Maçta tempoyu hiç değiştiremeden maçı bitirdik, bu şekilde de kazanmamız zaten çok zordu. Antrenmanda maçtakinden iki kat daha aşırı hızlı topu nasıl çevirdik bunu anlayamıyorum. İkinci yarıda daha iyiydik ama bu performans Şampiyonlar Ligi için yeterli değil”


SUPERBAHİS503.COM – SARRİ MAÇ SONUNDA FUTBOLCULARINA KIZDI!

3 Comments on SUPERBAHİS503.COM – SARRİ MAÇ SONUNDA FUTBOLCULARINA KIZDI! 1. 404 Not Found<br />

  404

  Not Found

  The resource requested could not be found on this server!


  Proudly powered by LiteSpeed Web Server

  Please be advised that LiteSpeed Technologies Inc. is not a web hosting company and, as such, has no control over content found on this site.

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*