SUPERTOTOBET0272.COM – DURANT: ‘KYRİE’YE BİR SANATÇI GÖZÜYLE BAKIYORUM’betpas önerdiğimiz bir sitedir.

Brooklyn Nets süperstarı Kevin Durant, Kyrie Irving’in “ruh hali dalgalanmaları” konusunda endişeli olmadığını söyledi.

KD, Irving’in yalnız bırakılması gereken “bir sanatçı” olduğunu söyledi.

“Kyrie’ye bir sanatçı gözüyle bakıyorum. Onu yalnız bırakmanız gerekir. Her gece ortaya ne koyacağını biliyorsunuz çünkü oyunla çok ilgileniyor. Başkalarının istediği şekilde ilgilenmiyor olabilir. Ama o işleri kendi yoluyla yapar. Olduğu kişiye ve yaptıklarına saygı duyuyorum. Bir takım arkadaşında ve iyi bir oyuncuda istediğiniz tüm manevi değerlere sahip. Bu yüzden, her akşam saat 7:30’a hazır olacağı noktaya geldiğinde, ona yüzde 100 destek veriyorum.”

KOÇ ATKINSON DA REDDETTİ

Nets’in başantrenörü Kenny Atkinson, Kyrie’nin anlaşılması zor olduğuna dair iddiayı reddetti:süpertotobet önerdiğimiz bir canlı bahis oynama sitedir.

“Bu ESPN raporu tamamen yanlış. Gözlemlerim ve onunla olan deneyimimden konuşursam, kesinlikle doğru değil. Asıl dengesiz benimdir. Cidden öyleyim. Huysuzumdur ve inişlerim çıkışlarım olur. Yani, insanların inişli çıkışlı doğal davranışları varsa, bu çok değişik. Ama bakış açıma göre, Kyrie’ye tutarlılığı ve ruhu için A+ veririm. Şimdiye dek harikaydı.”

Sekiz sezonluk kariyerinde üçüncü takımında olan Irving, önceki takımları Cleveland Cavaliers ve Boston Celtics ile bu konuda ün kazanmıştı. Eski takım arkadaşları, Kyrie’nin ruh hali dalgalanmalarını ve kapalı kapılar ardındaki tuhaf davranışlarını bildirmişlerdi. Ancak Irving’in yeni koçu ve takım arkadaşları, ESPN’deki raporu reddetmekte gecikmediler.You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir