SUPERTOTOBET0272.COM – FATİH TERİM’DEN REAL MADRİD MAÇI ÖNCESİ FALCAO AÇIKLAMASIbetpas önerdiğimiz bir sitedir.

Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim, Çaykur Rizespor maçı yaptıktan sonra önem arz eden açıklamalarda bulundu.
 
Galibiyeti değerlendiren Fatih Terim “Bugün herkes elinden geleni yaptı ve formasının hakkını vermek için uğraştı. beraber oynama kültürünü artırmamız lazım. Değişikliklere ayak uydurmamız lazım. İkinci yarı başında bir top haricinde pozisyon vermedik. Bu bizim için sevindirici. Çok pozisyon bulduk, oyunu domine ettik. Bu da istediğimizdi. Bunu daha çok geliştirmemiz lazım.” dedi.

“ŞENER UZUN SÜRE YOK GİBİ”

 
Sakatlanan Şener Özbayraklı ile ilgili bilgi veren Terim, “Şener Özbayraklı talihsiz sakatlık yaşadı. Mariano ile birlikte çok önem arz eden oyuncu. Real Madrid maçı gibi maçlarda hemen hızlı oyunculara ihtiyacımız var. Uzun süre olmayacak gibi.” açıklamasını yaptı.

“FALCAO, REAL MADRİD MAÇINDA YOK”

 


süpertotobet önerdiğimiz bir canlı bahis oynama sitedir.

Radamel Falcao hakkında da açıklama yapan Terim “Falcao, Real Madrid maçında oynamayacak ama yarın sabah ikinci tedavi programı için İspanya’ya gidecek. 10 gün ya da daha fazla bizimle olamayacak. Kampa gelecek, bizi ziyaret etmeye. Zaten Madrid, onun şehri. Gaziantep’te de oynamayacak. Gaziantep’ten sonra ara var, belki aradan sonra oynayabilir. Geçen sene siparişi verilen, bu sene yapılan soğuk odamız var. Falcao için değil bu, lütfen biraz araştırın.” diye konuştu.

“REAL MADRİD MAÇI DAHA ZOR OLACAK”

Real Madrid maçıyla ilgili de görüşü istenen Terim “Real Madrid maçı buradaki gibi olmayacak. İspanya’da Real Madrid ile oynamak kolay değil, Burada olmadığı gibi.. Ama orada daha zor olacak. Galatasaray çıkıp Galatasaray gibi oynarsak neler olacağını görüyoruz. Çıkacağız ve elimizden geleni yapacağız.” ifadelerini kullandı.
You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir