SUPERTOTOBET0272.COM – FENERBAHÇE’DE TRANSFER VE ŞAMPİYONLUK MESAJIbetpas önerdiğimiz bir sitedir.

Fenerbahçe İkinci Başkanı Semih Özsoy, Konyaspor‘u 5-1 mağlup ettikleri karşılaşmanın ardından açıklamalarda bulundu.

Şampiyonluk yolunda umutlu olduklarını kaydeden Özsoy, “Konyaspor gibi dirençli bir takıma karşı net bir galibiyet almanın gururunu yaşıyoruz. Eksiklerimiz de dönünce çok daha güçlü olacağımıza inanıyoruz. İlk yarının ortalarına geldiğimzide takımımız daha da şekilleniyor gibi. 29. şampiyonluğa ulaşmak istiyoruz. Şu anda erken olduğunun ve acele etmememiz gerektiğinin de farkındayız ama takımın durumu bize mutluluk veriyor.” ifadelerini kullandı.

Takım olarak şampiyonluğa kenetlendiklerini kaydeden yönetici, “Şampiyonluğa olan inancım sonsuz. Ersun hocaya, oyuncularımıza, oynayan, oynamayan tüm oyunculara, tüm staffa güvenimiz sonsuz” dedi.

“DEVRE ARASINDA TRANSFER OLABİLİR”

Devre arasında takviye yapılıp yapılmayacağı sorulan yönetici, “Devre arasında transfer olabilir. Ersun hoca Comolli ile oturur, konuşur ve bize gelen rapor doğrultusunda çalışmalar yaparız” cevabını verdi.

Semih Özsoy, Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın divan kuruluna gelmesi nedeniyle kulübün tarihi bir gün yaşadığını dile getirdi.süpertotobet önerdiğimiz bir canlı bahis oynama sitedir.

Devre arası transferine yeşil ışık yakan ve Ersun Yanal’ın raporu doğrultusunda transfer yapabileceklerini aktaran Özsoy, bir gazetecinin Ersun Yanal’ın söylediği “Biz şampiyon olacağız, gerisi sıralamayı belirlesin” sözünü hatırlatması üzerine, “Benim böyle bir şey söylemem iddialı olur, tarzım da değildir. Bununla birlikte şampiyonluğa olan inancım sonsuzdur. Ersun hocaya, futbolculara ve tüm ekibe inancımız sonsuzdur. Üstüne koyarak devam etmemiz gerektiğine inanıyorum.” değerlendirmesinde bulundu.

Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı Nihat Özdemir’in, bugün yapılan divan kuruluna katılmasının spekülasyonlara yol açtığı yönünde sorulan bir soruya ilişkin Özsoy, şunları kaydetti:

“Sayın Cumhurbaşkanımızın katıldığı, bakanımızın olduğu bir yerde konu futbolken federasyon başkanının orada olması doğal bir şey. Başka kulüplerde de olsa oraya da giderdi. Bizim tarafımızdan garip bir şey yok. Sayın Cumhurbaşkanımızı şerefle tüm maçlarımıza bekleriz. Çok büyük bir Fenerbahçeli. Biz kayıtsız şartsız şampiyonluğu istiyoruz. Bu her zaman tarihte böyledir. Avrupa’da zirvede olmak bizim birinci hedefimizdir olmazsa olmazımızdır.”
You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir